Letní ošetření s řasou Laminaria Digitata

různá ošetření
celulitida pardubice
hubnuti pardubicelymfatická masáž pardubice

Letní ošetření s řasou Laminaria Digitata

350 Kč1000 Kč 350 Kč900 Kč

Dostupnost: skladem

Dárkový poukaz na jedinečné ošetření řasou Laminaria digitata.

Níže zvolte druh ošetření.

Vyčistit
Katalogové číslo: 3. Kategorie: . Tags: , , .

PRÁZDNINOVÁ NOTINKA – ZEŠTÍHLENÍ A REDUKCE OTOKŮ DÍKY ŘASE LAMINARIA

 

Darujte zážitek v podobě luxusní a účinné péče o tělo. Vyberte jednu z nabízených služeb Nebo nám zavolejte, rádi vám pomůžeme.

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ KOUPEL Z ŘAS LAMINARIA – 30 min koupele pardubice

Blahodárné působení této koupele ocení hlavně ženy. Díky vysokému zastoupení mořských řas Laminaria Digitata koupel výrazně napomáhá odplavovat tukové usazeniny a škodliviny z těla. Zlepšuje krevní oběh, celulitidu a pomáhá redukovat otoky nohou, které právě v létě trápí mnoho žen.

Koupel nabízíme v délce 30 min. Doporučujeme ji samotnou nebo v kombinaci s jiným zeštíhlujícím ošetřením např. masáží nebo vacupressem.

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ ZÁBAL Z ŘAS LAMINARIA – 30 min

Vysoce intenzivní působení řasy Laminaria docílíme při zábalu, který nově nabízíme v našem salonu. Speciální gel z této řasy pomáhá redukovat přebytečný tuk v problematickcýh partiích. Výborně působí na otoky nohou, celulitidu a zlepšuje krevní oběh. Výsledky jsou viditelné již při prvním ošetření. Doporučujeme opakovat pravidelně pro získání trvalého a většího účinku. Zábal můžete vyzkoušet jako samostatné ošetření nebo v kombinaci s jiným zeštíhlujícm ošetřením ( vacupressem, vakuovou kavitací, lymfatickou masáží atd).

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ TERAPIE Z ŘAS LAMINARIA – 90 min salon pardubice

Tato letní péče slouží nejen k odpočinku a relaxaci, ale díky použití francouzké kosmetiky Thalaspa s řasou Laminaria, dojde v výraznému vyhlazení a vypnutí pokožky. Podpoří odplavení usazenin, uvolnění tukových buněk , redukci otoků a celulitidy. Ošetření se provádí na celých nohách, lýtkách a bříšku.

Průběh:

Nejprve provedeme peeling s příměsí řas, následuje intenzivní zeštíhlující masáž. Pokud trpíte na otoky, masérka se zaměří take na lýtka a kotníky a pomocí lymfatických tahů pomůže odvodu tekutiny. Po masáží následuje zábal z řas Laminaria. Poté se vysprchujete. K dispozici dostanete jednorázová tanga.

Letní péči můžete spojit take s koupelí z řas Laminaria a umocnit tak výsledek celého ošetření.

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ VACUPRESS Z ŘAS LAMINARIA zaměřený i na otoky lýtek – 90 min

Ůčinky vacupressu asi nemusíme ani představovat. Bližší popis ošetření najdete ZDE. V novém letním balíčku nabízíme ošetření celých nohou. Tedy lýtek, stehen a zadečku. Po ošetření vacupressem následuje velice účinný Zeštíhlující zábal z řas Laminaria. Pokud byste zábal nechtěli a měli zájem pouze o ošetření vacupressem, nově máme v nabídce vacupressu – balíček na otoky a celulitidu  – nohy, zadek, lýtka.

 

Používaný přípravek s vysokou koncetrací řas Laminaria Digitata je od originální francouzké kosmetiky Thalaspa.

100% přírodní přípravek byl vytvořen pro získání harmonické postavy. Suroviny se získávají ve Francii na západním pobřeží Atlantského oceánu v Bretani, kde rostou v čistém a neznečištěném oceánu.

Řasy Laminaria Digitata normalizují minerální rovnováhu, mají obnovující účinek, často se používají na léčení přebytečných místních usazenin tuku a celulitidy. Tato řasa obsahuje vysoké procento jódu, který zlepšuje přijímaní fosforu, vápníku, železa, aktivuje řadu enzymů.

Pod vlivem jódu se zmenšuje viskozita krve, snižuje tonus cév a normalizuje arteriální tlak. Laminaria napomáhá snížení obsahu cholesterolu v krvi, zadržuje rozvoj arterosklerózy, působí na tukové usazeniny a aktivují krevní oběh.

Dále pak :

 • Pomáhá formovat postavu a viditelně zmenšuje celulitidu.
 • Posiluje strukturu pokožky.
 • Aktivuje krevní oběh.
 • Zlepšuje odvodňování a redukuje zásoby tuku.
 • Výrazně redukuje otoky nohou
 • Zpevňuje a hydratuje pokožku.
 • Určený pro všechny typy pleti.

S řasou LAMINARIA nabízíme tato ošetření :

 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ ZÁBAL Z ŘAS LAMINARIA – 30 min
 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ KOUPEL Z ŘAS LAMINARIA – 30 min
 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ PÉČE O TĚLO Z ŘAS LAMINARIA – 90 min
 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ LETNÍ VACUPRESS Z ŘAS LAMINARIA – 90 min

 

Další informace

Druh Ošetření

letní zábal 30 min, letní terapie 90 min, letní vacupress 90 min, letní koupel 30 min,

Hodnocení

There are no reviews yet.

Be the first to review “Letní ošetření s řasou Laminaria Digitata”