Pivní masáž

60 min
pivni-masaz
sul

Pivní masáž

650 Kč

Dostupnost: skladem

Pivo je unikátním zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci pokožky. Dárkový poukaz do salonu HATEA Pardubice.

Délka masáže: 60 minut

Katalogové číslo: 18. Kategorie: . Tags: , , .

Pivní masáž  jistě potěší  ( nejen ) každého muže… 

Pivo je unikátním zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci pokožky a zvyšují její odolnost proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Chmel ji čistí, zklidňuje a zvláčňuje. Masáž je tedy vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Používaná pivní kosmetika je založena na staleté tradici českého piva, které je díky své výjimečné kvalitě všeobecně uznáváno jako nejlepší na světě. Cení se jeho jedinečná plná chuť, příjemná chmelová hořkost, výrazný říz, vysoká průzračnost  i nádherná zlatavá barva. Tento lahodný mok se v Čechách vaří odnepaměti – první písemné zmínky pocházejí již z desátého století. Na neopakovatelné kvalitě a chuti českého piva se velmi výrazně podílejí unikátní klimatické podmínky pro pěstování chmele, staleté zkušenosti našich sládků a tradiční výrobní postupy.

Kosmetika, se kterou ošetřujeme obsahuje pravé české pivo, pivovarské kvasnice nebo chmelový extrakt a je doprovázena delikátní hořko-sladkou vůní. Vyrábí se s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech.

Pivní masážní olej je vysoce kvalitní masážní směsí mandlového, hroznového, slunečnicového a meruňkového oleje obohacené o zklidňující a zvláčňující chmelový extrakt. Mandlový olej má výjimečné hojivé, regenerační a výživné účinky, dodává pokožce pocit hebkosti, chrání ji a zmírňuje podráždění. Hroznový olej je významný svými antioxidačními, hydratačními a zklidňujícími účinky. Slunečnicový olej zvláčňuje pokožku, podporuje její regeneraci a prokrvuje ji. Blahodárný meruňkový olej ošetřuje a regeneruje suchou, popraskanou a spálenou pokožku, napomáhá při léčbě akné a ekzémů. Příjemný prožitek z masáže umocní smyslná hořko-sladká vůně.

Na zábal používáme pravou pivní masku s pivovarskými kvasnicemi.

Výživné, hydratační a zjemňující tělové máslo obsahuje mnoho cenných přírodních látek : pivovarské kvasnice, mandlový olej, bambucké a kakaové máslo, glycerin a vitamín E. Mandlový olej bohatý na minerály a vitamíny má přirozené zjemňující schopnosti, ochrání Vaši pokožku před vysoušením a dodá jí pocit hebkosti. Unikátní bambucké máslo je známé svou hydratační, zvláčňující a vysoce ochrannou schopností. Glycerin a kakaové máslo pokožku zvláční, vitamín E napomáhá regeneraci. S delikátní hořko-sladkou vůní.

 

Průběh pivní masáže: 

1 / Peeling mořskou solí s pivním extraktem.

Odstranění odumřelých buněk a vynikající peeling mořskou solí s pivním extraktem. Pleť skvěle připravíme pro přijmutí všech účinných látek z pivní masáže a zábalu.

2/ Pivní masáž

Relaxační masáž zad výživným pivním olejem.

3/ Pivní zábal

Zábal zad s pivní tělovou maskou.

4/ Sklenice plzeňského lahodného alkoholického nebo nealkoholického piva

 

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné.

Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Hodnocení

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pivní masáž”