Aromaterapeutická masáž

60, 90, 120 min
svicky
aromaterapie_s

Aromaterapeutická masáž

650 Kč1000 Kč

Dostupnost: skladem

Dárkový poukaz do salonu HATEA Pardubice.

Níže zvolte délku masáže: 60, 90, 120 min

Vyčistit
Katalogové číslo: 9. Kategorie: .

Při aromaterapeutické masáži

se využívá účinků éterických olejů, individuálně namíchaných podle potřeb klienta. Během masáže dochází ke vstřebávání vonných olejů přímo do krevního oběhu, který je masáží stimulován a roznáší účinné látky tam, kde je třeba. Dochází ke zmírnění svalového napětí, které bývá často spojeno s psychickým napětím. Tedy zmírnění svalového napětí přímo ovlivňuje míru napětí psychického. Dochází k hluboké relaxaci a uvolnění.

Aromaterapeutická masáž

je nejúčinnější forma použití éterických olejů, neboť jedině tento způsob ošetření umožňuje nechat na sebe působit ruce terapeuta spolu s vonnými oleji.
S pomocí této holistické (celostní) péče získá váš organismus opět ztracenou rovnováhu a nastartuje tzv. samoozdravný proces, totiž stav, kdy je organismus schopen se vyrovnávat se zátěží (virózy či stres atd.) do určité míry sám. Aromaterapeutická masáž je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do rostlinných olejů. Také vhodným výběrem rostlinného oleje terapeut ovlivňuje kvalitu použité směsi.

Jak aromaterapie funguje

Jsou známy dva způsoby, jak éterické oleje (silice) ovlivňují lidský organizmus:

INHALACE
Vůně éterických olejů (silic), jako každá jiná vůně, se dostává do čichového centra v mozku, odkud vonná aktivní látka ovlivňuje autonomní nervní systém. Může navodit emoční odezvu a vyvolat pocity popisované lidmi jako úleva, osvěžení, uklidnění, nebo povzbuzení. Stejně tak může příjemná vůně přispět ke zlepšení atmosféry doma i na pracovišti.

MASÁŽE
Rostlinné silice správně ředěné ve vhodném nosném oleji pronikají všemi vrstvami kůže a dostávají se až ke krevním vlásečnicím. Specifický účinek éterických olejů (silic) spolu s relaxační masážní technikou vyvolává příznivou regenerační odezvu v lidském organismu.

Receptury pro přípravu aromatických olejů jsou mnohdy staré celá staletí a i dnes podléhají přesným pravidlům a znalostem.

Stejně tak podléhá přísným pravidlům a znalostem samotná aromaterapeutická masáž. Svěřte své tělo i svoji mysl do rukou odborníků tohoto oboru. Nechejte se hýčkat dotyky a vůní.

Za zvuků příjemné hudby v místnosti provoněné rozmanitými vůněmi prožijete hodinku absolutní relaxace a pohody a ještě si vůni masáže odnesete domů.

 

Doporučujeme:

Pro větší požitek z masáže a nezapomenutelný zážitek doporučujeme spojit masáž s voňavou koupelí zasypanou lístky růží.

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné.

Dárková poukázka je platná půl roku. Pokud by vybraná masáž nevyhovovala, je možné zvolit masáž jinou ve stejné délce. Nutno domluvit při objednání.

Další informace

Délka Masáže:

60 minut, 90 minut, 120 minut

Hodnocení

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aromaterapeutická masáž”