Dornova metoda

60, 90 min
Dornova-metoda-Pardubice
masaz-XI

Dornova metoda

650 Kč850 Kč

Dostupnost: skladem

Pardubice – Jednoduchá manuální terapie, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do správné polohy.

Níže zvolte délku masáže: 60, 90 min

Vyčistit

Dornova metoda s Breussovou masáží

Dornova metoda je jemná a jednoduchá manuální terapie, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do správné polohy. Děje se tak za aktivní účasti nejen terapeuta, ale také ošetřovaného. Ten provádí volný pohyb nohou či rukou podle instrukcí terapeuta, který zároveň působí přímo v místě vykloubení. Tlakem palce na obratle páteře se současně bezpečně uvolňují blokády v tkáních a toku energie. Terapeut při tom nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím (jako chiropraxe), je tato metoda bezpečná.

Dornova metoda dokáže korigovat vysunuté obratle, vytaženou pánev, bolavá ramena, lokty, kyčle, kolena. Pomocí speciálních cvičení a hmatů navrací kosti a klouby do své ideální pozice. Narovnává kosterní aparát a uvolňuje uskřinuté nervy, které způsobují bolesti, brnění a nepohyblivost končetin.

Po Dornově metodě následuje Breussova masáž

Postup Breussovy metody spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře. Důraz je při tom kladen na postižená, bolavá místa. Působením oleje meziobratlové ploténky „nabobtnávají“ a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Masáží a působením oleje dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, odplavování škodlivin krví a stimulaci nervových vláken, vedoucích z páteře.

Pomáhá při:
  • Nestejná délka dolních končetin
  • Bolesti zad a kloubů
  • Posunutí kostrče
  • Vybočení pánve

Efekt pro tělo

  • Návrat obratlů do své polohy
  • Úleva od bolesti zad a hlavy
  • Uvolnění blokády v tkáních a toku energie

Působením třezalkového oleje meziobratlové ploténky nabobtnávají a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Masáž je velmi jemná. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů.

Darujte dárkový poukaz – do salonu HATEA Pardubice

 

Další informace

Délka Masáže:

60 minut, 90 minut, 120 minut

Hodnocení

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dornova metoda”