Masáž tibetskými měšci

90 min
masaz-mesci
masaz

Masáž tibetskými měšci

1000 Kč

Dostupnost: skladem

Dárkový poukaz do salonu HATEA Pardubice.

Délka masáže: 90 minut

Katalogové číslo: 11. Kategorie: . Tags: , .

Tibetská masáž solnými měšci 

Vyzkoušejte hlubokou relaxaci a uvolnění v podobě ojedinělé tibetské masáže solnými měšci. Dopřejte si novinku, která k nám přišla z daleké východní Asie.  Je vhodná při přepracování, přemíře stresu, tlaku a napětí.

Dokonale uvolní Vaše ztuhlé klouby, bolavá záda, namožené nohy a přetěžovanou krční páteř. Výborně se hodí při sedavém zaměstnání. Při masáži zažívá tělo silnou drenáž, která detoxikuje a vyplavuje z těla nebezpečné toxiny a odpadní látky. Masáž měšci má blahodárný vliv na zpevnění pokožky a zlepšení vzhledu pleti při celulitidě. Díky solnému peelingu bude Vaše pokožka překrásně jemná a hebká.

Masáž solnými měšci je celotělová masáž 

Při které se plátěné váčky s mořskou solí a magnetickými kamínky nahřívají na směsi exotického omamného bio oleje, složeného z geránie, cedrového dřeva a ylang ylang. Magnetické kamínky udržují v měšci teplo, které se přenáší do celého těla.

Masáž měšci trvá 90 minut. Střídavě se masíruje celé tělo včetně nohou, bříška a rukou, jednak solnými měšci a poté za pomoci ruční masáže, při které se ještě více dokonale uvolní všechny bloky v těle. Při masáží dochází k vyrovnání energetických hladin organismu a výsledkem je velké zklidnění a úleva těla i mysli. Masáž trvá 90 minut pro Vaši maximální relaxaci a uvolnění. Masáž doporučujeme i jako nevšední dárek pro Vaše blízké, přátele a známé.

 

K dárkové poukázce při platbě předem nebo při osobním převzetí neúčtujeme poštovné.

Dárková poukázka v plné ceně je platná půl roku.

Hodnocení

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masáž tibetskými měšci”