Královská masáž

2 masérky, 60 min
kralovska_masaz
masaz

Královská masáž

1000 Kč

Dostupnost: skladem

Dárkový poukaz do salonu HATEA Pardubice.

Délka masáže: 60 minut

Katalogové číslo: 35. Kategorie: . Tags: , .

Dárkový poukaz do HATEA salonu na královskou masáž neboli masáž čtyř rukou. Darujte zážitek v podobě masáže, která nadchne naprosto každého. Tělo bude hýčkáno dvěma masérkami.

Královská masáž, masáž dvěma masérkami, masáž čtyř rukou 

Smysl královské masáže spočívá v tom, že masírovaný zažívá pocity blaženosti díky tomu, že jej nemasírují pouze dvě ruce! Jde o čtyřruční masáž, kdy dvě masérky pracují najednou. Královská masáž navozuje tedy mimořádně silný smyslový zážitek, odstraňuje veškerou únavu a přináší pocit celkové spokojenosti a naprosté relaxace.

Komplexní péči, kterou Vám poskytne pouze tato výjimečná masáž, pochází z oblasti Indického oceánu. Při souběžné čtyřruké masáži se prožitek zdvojnásobuje, díky synchronizovanému dotyku terapeutek. Je vyvolán pocit pozitivní životní energie, sjednocenosti a zdravějšího těla.

Tuto masáž vám hned tak nějaký masážní salon nenabídne, protože se jedná o naprosté sesynchronizování dvou masérek, aby to mohl být jedinečný zážitek.

Co Vás čeká při masáži dvěma masérkami?

Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, ruce, břicho, záda, šíji, ramena, hlavu a obličej. Kombinací více masážních technik zároveň je relaxace umocněna ještě silnějším účinkem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou kompozici.

Požitek z této masáže je opravdu královský.

K dárkové poukázce při platbě předem neúčtujeme poštovné.

Dárková poukázka je platná půl roku.

Hodnocení

There are no reviews yet.

Be the first to review “Královská masáž”