Rituál pro babičku a dědu

90 min
ritual-pro-babicku-a-dedu
dekorace-I

Rituál pro babičku a dědu

2000 Kč

Dostupnost: skladem

Délka rituálu: 1,5 hodiny

Dárkový poukaz – salon HATEA Pardubice

Luxusní ošetření těla pro dvě osoby

Kdo by si více zasloužil odpočinek než naši nejmilejší. Dopřejte tedy hýčkání v našem salonu babičce a dědovi. Poděkujte jim tak nejen za hlídání vnoučat, ale prostě jen za to, že jsou tu s vámi.  Pomozte jim kompenzovat touto báječnou relaxací každodenní problémy a stres. My se pak postaráme se o to, aby odpočinek uvolnil jejich těla a získali tak novou životní sílu. Celý rituál je vhodný i pro maminku a tatínka.

Rituál je zaměřený na nejvíce problematické části. Tedy na nožky a na záda.

Po příchodu budou zavedeni do relaxační místnosti, kde se za zvuků příjemné hudby sklidní a naladí se na následnou masáž. Zde bude připravena detoxikační koupel na nožky s vůní citrónu pro osvěžení. Vychutnat si mohou bylinkový čaj, kávu a malé občerstvení. Poté bude následovat společná masáž v jedné místnosti. Zaměřená  na problematická bolestivá místa zad, šíje, nohou nebo rukou. Na postupu se domluví předem s masérkami.

Po ukončení dostane babička květinu a děda dobrou čokoládu nebo pivo, aby si zážitek z masáže ještě chvilku připomínali.

Vitální rituál je určen pro dvě osoby. Nejlépe pro babičku a dědu nebo pro maminku a tatínka.

Obsahuje – koupel nohou, masáž zad, šíje, nohou ( vše je na domluvě s masérkami), malé občarstvení, květinu, čokoládu nebo pivo

Doba trvání 1,5 hodiny

Cena : 2 200 Kč nyní zavádějící cena 1 700 Kč

Dárkovou poukázku vystvavíme dle domluvy na:

Rituál pro babičku a dědu.

Rituál pro maminku a tatínka

Do poznámky prosím uvěďte, zda chcete na poukázku napsat RITUÁL PRO BABIČKU A DĚDĚČKA NEBO RITUÁL PRO MAMINKU A TATÍNKA.

K dárkové poukázce neúčtujeme poštovné.

Dárková poukázka je platná půl roku.

1 hodnocení zákazníka Rituál pro babičku a dědu

  1. Věra Poslušná
    5 out of 5

    :

    Poukaz jsem dávala pod stromeček rodičům a minulý týden byli u vás. Ihned po masáži mi volali a byli moc spokojeni. Děkuji za dobrý nápad na dárek a za profesionální a milý průběh.

Přidat hodnocení